Radviliškyje automobilis pavogtas filmuojant kameroms

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai tiria neįprastą automobilio vagystę – transporto priemonė, manoma, buvo pasisavinta netradiciniu būdu.

Pasak Šiaulių apskrities policijos atstovės spaudai Gailos Smagriūnienės, lapkričio 15-osios popietę Radviliškyje esančios Stiklo gatvės gyventojas, išėjęs į daugiabučio namo kiemą, pamatė, kad nebėra netoliese, ant kelio tarp namų, stovėjusio jo automobilio „Mazda 626“. Kartu su namo pirmininku peržiūrėjęs ant daugiabučio įrengtos vaizdo kameros įrašus, vyras pamatė, kad prieš porą valandų jam priklausanti transporto priemonė buvo pakrauta ant automobilvežio ir išvežta.

Tyrimą pradėję pareigūnai nustatė, kad „Mazda 626“ buvo išvežta Kaune gyvenančiam asmeniui priklausančiu automobilvežiu.

Radviliškio policijos prašymu Kauno kolegos nuvyko pas kaunietį ir sužinojo, kad „Mazda 626“ stovi vienos automobilius superkančios Kauno įmonės teritorijoje.

Situacija darėsi vis keistesnė, nes savininkas niekam savo transporto priemonės nepardavė. Įtarimas, kad svetimą automobilį pardavė, jo šeimininkui to net neplanuojant, krito ant dviejų Radviliškio gyventojų.

Įtariama, kad automobilio pardavimą inicijavo šalia nukentėjusiojo namo gretimame daugiabutyje gyvenanti 58-erių metų moteris. Radusi Kauno įmonės skelbimą apie superkamus automobilius, ji paskambino nurodytu telefonu ir pasiūlė pirkti netoli jos namo stovėjusią mašiną, kuri, anot jos, stovėjo savininko nejudinama.

Į galimai nusikalstamą veiką ji įtraukė ir 63-ejų metų buvusį savo sugyventinį, kuris su automobilio paimti iš Kauno atvažiavusio automobilvežio vairuotoju sudarė pirkimo-pardavimo sutartį ir gavo 50 eurų. Nei automobilio rakteliai, nei dokumentai pirkėjo nedomino.

Šiam ikiteisminiam tyrimui vadovauja Šiaulių apylinkės prokuratūra.

Parengė Jonas MARCINKUS

One Comment

  1. 🔆 You got 44 623 US dollars. Withdrаw >>> https://forms.yandex.com/cloud/65c1e6d63e9d08024d40d569/?hs=feca2a7a5bb50b2eddb62cc3c7772ab3& 🔆 parašė:

    xdqw5w

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE