NULL

Radviliškyje Baltosios lazdelės dieną lydėjo gera nuotaika ir sveikinimai

Radviliškio miesto kultūros centre susirinkę Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio filialo nariai paminėjo Baltosios lazdelės dieną, atšventė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos 95-metį, išklausė filialo pirmininkės Janinos Aižinienės veiklos ataskaitą ir ją vėl perrinko naujai kadencijai.

Šventiniame, ataskaitiniame-rinkiminiame filialo susirinkime dalyvaujančius Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio filialo narius pasveikino ir aktyvia filialo veikla pasidžiaugė Radviliškio rajono savivaldybės valdžios atstovai, VšĮ Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro direktorius Aloyzas Vilimas.

Už ilgametį ir nuoširdų bei reikšmingą darbą, už nuolatinę pagalbą Radviliškio rajono akliesiems ir silpnaregiams Padėkos raštu įvertinta Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio filialo pirmininkė Janina Aižinienė.

Padėkos raštas įteiktas ir Radviliškio rajono aklųjų ir silpnaregių vokalinio ansamblio „Pasagėlė“ vadovei Romai Apšegienei, kuriai dėkota už nuoširdų ilgametį darbą su regėjimo negalią turinčiais žmonėmis.

Radviliškio rajono aklųjų ir silpnaregių filialo tarybos narėms Editai Vaitkutei ir Irenai Kanapinskienei padėkos skirtos už aktyvią veiklą.

Renginyje pasveikinti filialo nariai, 2020 ir 2021 metais šventę savo asmeninius jubiliejus.

Renginyje tradiciškai dainavo Radviliškio rajono aklųjų ir silpnaregių filialo vokalinis ansamblis „Pasagėlė“, vadovaujamas Romos Apšegienės, gitara grojo Eugenijus Arbušauskas, akordeonu – Radviliškio muzikos mokyklos mokinys Matas Rimkūnas.

Parengta pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE