Radviliškyje rasti tūkstančiai artilerijos sviedinių

Rugsėjo 26 dieną po vidurdienio Radviliškyje, Dariaus ir Girėno gatvėje, buvo įvestas planas ,,Skydas“, nes pareigūnams pranešta, kad čia aptiktas artilerijos sviedinių ir kitų sprogmenų arsenalas.

Anot ugniagesių-gelbėtojų, į vietą atskubėję išminuotojai suskaičiavo tūkstančius sprogmenų: 64 rankines granatas F1, vieną 125 mm artilerijos sviedinį, vieną rankinę granatą RGD-33, 20 rankinių granatų ERG-42, šešias rankines granatas RPG-41-VK, tris rankines granatas RPG-40, tris rankines granatas „39“, penkis 37 mm kalibro artilerijos sviedinius ir beveik pustrečio tūkstančio 20 mm kalibro artilerijos sviedinių.

Išminuotojai susikrovė surastus sprogmenis į automobilį ir išvežė juos saugoti į Oro gynybos batalioną. Sprogmenis planuojama sunaikinti rugsėjo 27 dieną.

Parengė Jonas MARCINKUS

Asociatyvi nuotr.

One Comment

  1. Ar ne per daug randama sprogmenų? Iš kur jie ? Įtarimai kyla, kad juos palieka mūsų šaunioji Lietuvos kariuomenė. Sprogmenų pilna miškuose, laukuose ir t.t. Matyt vykdydami pratybas juos neatsakingai palieka. Reikėtų susimąstyti ir daryti išvadas ( juk tai kelia grėsmę žmonėms ).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE