Radviliškyje startavo knygos bičiulių veiklos

Ne kartą girdėjome aplinkinius dejuojant, kad koronaviruso epidemijos metu buvo sunku išgyventi be draugų, bendravimo, aktyvaus gyvenimo. Nuobodžiaujančius galėjo paguosti radijo ir televizijos laidos, biblioteka. Čia visada gaudavome knygų, čia mus mielai aptarnaudavo bibliotekininkės.

Nuoširdžiai dėkojame joms visoms, o knygų bičiuliai iš „Beržės“ ypatingą padėką jautė savo kuratorei Almai Balčiauskienei, kuri žinojo kiekvieno mūsų pomėgius ir poreikius. Kai Almutei atėjo metas išeiti pensijon, išgyvenome visi. Tad ir susirinkome į bendrą popietę, kad padėkotume už bendradarbiavimą, palinkėti turiningų senjoros dienų.

Nors buvo tik rugsėjo pradžia, mes pradėjome savo veiklą. Kai biblioteka organizavo tarptautinio raštingumo konkursą, jame dalyvavo net šešios moterys: O. Gakštienė, V. Montvydienė, S. Kilbauskienė, S. Žibienė, A. Stripeikienė ir J. Kaučikienė. Tai buvo gera proga prisiminti pradines klases, kai mokėmės dailyraščio.

Rugsėjo viduryje dalijomės įspūdžiais apie perskaitytas knygas, keliones. O keliavome ne tik po Lietuvą grupelėmis, šeimomis.

S. Kilbauskienė pristatė naujausią knygą apie poetą Paulių Širvį. A. Krikštanas sudomino knyga apie Arvydą Juozaitį. Turime gražių sumanymų ir ateičiai: A. Žmuidzinavičius, J. Basanavičius, K. Grinius, A. Čekuolis, kunigas šviesuolis V. Sladkevičius.

Mūsų naujoji kuratorė Vladislava Šiaudvytienė nuoširdi, entuziastinga, visada pasitinkanti visus su šypsena.

Laikysimės ir buvusios tradicijos – dalyvauti viešosios bibliotekos renginiuose, klausysimės Trečiojo amžiaus universiteto lektorių paskaitų.

J. Kaučikienė, Knygų bičiulių klubo „Beržė“ pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE