Radviliškyje surengta Lietuvos moksleivių sąjungos Vakarų regioninė konferencija

Kovo 1-3 dienomis Radviliškyje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos Radviliškio padalinio organizuota Vakarų regioninė konferencija „Aš esu emocija“. Į Radviliškį susirinko Lietuvos moksleivių sąjungos savanoriai iš visos Vakarų Lietuvos ir tris dienas praleido Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje.

Konferencijos tikslas – ugdyti moksleivių emocinio raštingumo įgūdžius, plėsti žinias apie emocinę sveikatą.

Pirmąją dieną į renginio atidarymą Radviliškio kultūros centre atvyko Seimo narys Antanas Čepononis, Radviliškio rajono vicemerai Vytautas Krikščiūnas ir Jurgita Sidarienė, Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Rimvydas Aleknavičius, Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė ir direktorės pavaduotoja Svetlana Viluskienė bei Radviliškio Lizdeikos gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė.

Po atidarymo kartu su influencere Arina Tara diskutuota apie emocinę sveikatą. Dalyviai aktyviai uždavė klausimus lektorei, kuri dalijosi savo patirtimi ir patarimais, kaip rūpintis savo emocine sveikata.

Vėliau dalyvių laukė įvairios veiklos darbo grupėse, o vakare – folkloro ansamblis „Aidija“, kuris vedė nuostabią socializaciją. Dalyviai kartu dainavo, šoko tautinius šokius ir taip užbaigė pirmąją konferencijos dieną.

Antrąją dieną Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Švietimo lyderystės magistrantūros programos direktorius, lektorius, lyderis ir inovatorius Rytis Komičius dalyviams vedė paskaitą apie lyderystę ir kas už jos slypi. Vėliau buvo aptarta „VOTE16“ kampanijos veikla.

Po pietų konferencijos dalyviai stebėjo teatro režisierės Rasos Atkočiūnienės ir Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių pastatytą spektaklį „Pabėgimas į akropolį“, atspindintį šiuolaikinių paauglių problemas ir konferencijos tikslą.

Vakarą vainikavo didžioji konferencijos socializacija – koncertas, kuriame pasirodė grupės „Siluetai“, „Šaukštai po pietų“ ir vakaro žvaigždė – grupė „Gruodis“.

Trečiąją dieną kelionių entuziastė Ugnė Bruzgaitė dalyvius supažindino su solo kelionėmis, pasidalijo patirtimi bei patarimais, kaip keliauti saugiau bei įdomiau.

Po paskaitos laukė renginio uždarymas, Radviliškio padalinio savanorių padėkos dalyviams už drauge praleistą laiką ir sukurtus jaukius prisiminimus.

Tikimės, kad konferencija ne tik suteikė žinių, bet padėjo suvokti emocinės sveikatos svarbą ir poveikį mūsų sėkmei, paskatino dalintis patirtimi su kitais.

Aistė Jankūnaitė, Lietuvos moksleivių sąjungos Radviliškio padalinio savanorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE