NULL

Radviliškyje surengtas onkologinių ligų prevencijai skirtas seminaras

Rugsėjo 5 dieną į Radviliškio rajono savivaldybės viešąją biblioteką rinkosi onkologiniai pacientai bei jų artimieji, nes čia vyko naujai įkurtos Radviliškio krašto onkologinių ligonių asociacijos „Radvilė“ pirmasis visuotinis susirinkimas bei onkologinių ligų prevencijai skirtas seminaras „Kad prieš vėžį laimėtų gyvenimas“.

Renginys sulaukė didžiulio Radviliškio krašto gyventojų susidomėjimo, nes į bibliotekos salę vos tilpo interesantai. Tai pats geriausias įrodymas, jog tokia asociacija yra labai reikalinga onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams, kad ligos kelyje nė vienas neliktų vienišas, laiku sulauktų palaikymo ir paramos.

Seminarą organizavusios 30 onkologinių pacientų draugijų vienijančios Onkologinių ligonių asociacijos POLA direktorė Neringa Čiakienė už pastangas suburiant žmones į Radviliškio krašto onkologinių ligonių asociaciją „Radvilė“ dėkojo jos pirmininkei Ritai Veršnickaitei.

R. Veršnickaitė už paramą ir palaikymą gero žodžio negailėjo Radviliškio rajono savivaldybės vadovams: merui Kazimierui Račkauskiui, vicemerams Jurgitai Sidarienei ir Vytautui Krikščiūnui, kuriems perdavė padėkos raštus ir sveikuoliškos duonos kepalėlius.

Renginyje dalyvavusi vicemerė J. Sidarienė padėkojo naujai įkurtos Radviliškio krašto onkologinių ligonių asociacijos „Radvilė“ pirmininkei R. Veršnickaitei už iniciatyvą suburiant žmones. Ji padovanojo angelą ir palinkėjo, kad jis saugotų ir globotų ne tik asociaciją, bet ir visus jos narius. Vicemerė pažadėjo, kad rajono valdžia ir ateityje padės, kuo tik galės.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE