NULL

Radviliškyje varžėsi būsimos virėjos ir viešbučių darbuotojos

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko regioninis virėjo specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Jaunieji talentai“ ir viešbučio darbuotojo specialybės mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Mes verti sėkmės“.

Konkurso metu – ir pažintinė kulinarinė pamoka

Konkurso atidarymo metu susirinkusiuosius pasveikino Radviliškio Lizdeikos gimnazijos merginų atliekama daina. Sėkmės ir gerų rezultatų palinkėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Alfonsas Ivoškis pristatė virėjo ir viešbučio darbuotojo specialybių konkurso dalyves, paskelbė užduočių vertinimo komisijos narius, atvykusius iš UAB „Šeduvos malūnas“, Šiaulių profesinio rengimo centro, viešbučio „Puriena“, kavinės „Linda“, Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus, UAB „Smuklė Žarija“.

Į virėjo specialybės meistriškumo konkursą susirinko mokinės iš Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro. Konkurso dalyvės gamino šaltąsias sriubas. Kol vertinimo komisija sumavo rezultatus, vyresnioji profesijos mokytoja Daiva Petrauskienė konkurso dalyvėms pravedė pažintinę kulinarinę pamoką „Apsilankykime šokoladiniame rojuje ir paskanaukime vaisinio kokteilio“.

Organizuota išvyka

Viešbučio darbuotojo specialybės konkurse dalyvavo Klaipėdos profesinio rengimo mokymo centro, Utenos regioninio profesinio mokymo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai. Konkurso dalyviai atliko specialybės teorinių žinių testą ir praktinę užduotį centro mokomajame viešbutyje. Mokiniai atliktus darbus pristatė vertinimo komisijai.

Konkurso metu profesijos mokytojams organizuota edukacinė kelionė į Radviliškio rajone esančius muziejus – Burbiškio dvarą, Kleboniškių kaimo buities ekspoziciją. Išvykos dalyviai apsilankė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne. Išvykoje juos lydėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokytojos Gražina Butvilienė ir Stanislava Gilienė.

Geriausios iš geriausių

Virėjo specialybės meistriškumo konkurso nugalėtojomis tapo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pirmo kurso virėjo specialybės mokinės Danutė Baltrimaitė ir Asta Paldūnaitė, paruošusios melionų sriubą. Mokines konkursui parengė profesijos mokytoja Laima Kasperavičienė. Konkurso nugalėtojoms įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės. Agnei Petravičiūtei ir Irmai Ramoškaitei iš Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro bei Jurgitai Janušauskaitei ir Sandrai Calkutei iš Šiaulių profesinio rengimo centro Prekybos ir verslo skyriaus įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

Viešbučio darbuotojo specialybės meistriškumo konkurso nugalėtoja išrinkta Irma Latakienė iš Klaipėdos profesinio rengimo mokymo centro. Jai įteiktas diplomas ir atminimo dovanėlė. Nedaug nuo nugalėtojos atsiliko ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro atstovės Samanta Bakutytė ir Andželika Petrauskaitė. Jas konkursui parengė mokytojos Roma Baltrukonienė ir Loreta Zakienė.

Klaipėdos profesinio rengimo mokymo centro mokinei Jurgitai Dvarionaitei, Utenos regioninio profesinio mokymo centro atstovėms Gitanai Gogelytei ir Ievai Uldukytei bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinėms Andželikai Petrauskaitei ir Samantai Jakutytei įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

Pagal RTVMC informaciją parengė Aušra LAURINKIENĖ

Virėjo specialybės meistriškumo konkurso nugalėtojomis tapo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro pirmo kurso virėjo specialybės mokinės Danutė Baltrimaitė ir Asta Paldūnaitė.

Viešbučio darbuotojo konkurso dalyvės ir vertintojos.

RTVMC nuotr.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE