Rankų lenkimo turnyre – radviliškiečių laimėjimai

Sausio 21 dieną Vilniuje vyko ketvirtasis tarptautinis rankų lenkimo turnyras Sergėj Maslobojev taurei laimėti. Jame dalyvavo daugiau negu 160 sportininkų iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos ir Lietuvos. 24 rankų lenkikai iš Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo dalyvavo mėgėjų, jaunimo, suaugusiųjų ir veteranų kategorijose.

Į namus Radviliškio atstovai parsivežė 5 aukso, 10 sidabro ir 6 bronzos medalius.

Tarp mėgėjų geriausiai sekėsi Vitai Rimšienei ir Lukui Leonavičiui. Jie savo svorio kategorijose kovodami abiem rankomis tapo čempionais. Evelina Mickevičiūtė ir Lukrecija Černauskaitė pelnė po du sidabro medalius.

Tarp jaunimo Rytis Jankauskas abiem rankomis buvo trečias, Justinas Kairys užėmė vieną antrą vietą, o Modestas Juodis pelnė vieną bronzos medalį.

Kovodami suaugusiųjų kategorijose Sandra Dabašinskienė pelnė sidabro ir bronzos medalį, Erdvilė Bajalienė pasipuošė sidabro medaliu, o Ramūnas Jarašas užėmė trečiąją vietą.

Tarp vyrų veteranų kovodami vienoje svorio kategorijoje klubo prezidentas Vitalijus Survila dešine ranka užėmė antrąją vietą, o Vytautas Šarauskas kaire ranka pelnė sidabro, o dešine – bronzos medalį.

Moterys veteranės visos varžėsi kartu. Ingrida Blinstrubienė kovodama dešine ranka tapo šios kategorijos čempione, o kaire ranka užėmė antrąją vietą.

Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE