NULL

Raudondvaryje čiulbėjo poezijos paukštė

Ir vėl pražydo ilgai lauktos putotos kvapniosios alyvos ir vėl į Raudondvario kaimo biblioteką atskridusi poezijos paukštė sukvietė šio krašto poetus ir klausytojus, mylinčius pakylėtąjį, vaizdingąjį žodį, į tradicinį renginį – poezijos ir muzikos popietę „Poezijos pavasarėlis-2014“.

Savo eiles skaityti šiemet susirinko būrys kūrėjų: raudondvarietė Elena Čiganienė-Kiškienė, jos dukra Rita Japkevičienė, radviliškiečiai Genovaitė Lukšaitė, Elena Stančikienė, Antanas Stančikas, Dalia Šalengienė, šeduvietis Ernestas Snockis, beinoravietė Rima Lukoševičiūtė, sidabravietės Jolanta Černiauskienė ir Zita Nosevičienė.

Radviliškio viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė pristatė 2013 metais išleistą jau trečią Radviliškio viešosios bibliotekos ir joje veikiančio rajono literatų klubo „Jonvabalis“ parengtą kūrybos almanachą „Paversmiuos“. Knygoje sudėta šimto Radviliškio krašto kūrėjų eilėraščiai, novelės, miniatiūros.

Poezijos pavasarėlio-2014“ metu į skambių eilėraščių puokštę gražiai įsipynė dainuojamosios poezijos kūriniai. Savo kūrybos dainas atliko bardas iš Radviliškio Ovidijus Jucys.

Popietės organizatorės – Raudondvario kaimo vyr. bibliotekininkė D. Bagušienė ir Raudondvario kultūros rūmų vyr. kultūros specialistė M. Selenienė dėkingos renginio rėmėjai – individualios parduotuvės savininkei R. Kriščiūnienei.

Norėjosi, kad poezijos paukštė tą vakarą būtų kuo ilgiau šalia visų susirinkusiųjų ir leistųsi liečiama, ir čiulbėtų… Ir tuo savo tyliu buvimu drąsintų kiekvieną poetiniam nubudimui…

Pakalniškių seniūnijos Raudondvario kultūros namų

vyr. kultūros specialistė M. Selenienė

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE