NULL

Raudondvaryje vyko vasaros vienybės šventė

Raudondvaryje, prie Kultūros namų, šurmuliavo prekybininkai, iš gyvenvietės kiemų krykštaudami skubėjo vaikai, ruošdamiesi linksmosioms varžytuvėms. Spalvingai papuoštame kiemelyje buvo ruošiama jau tradicine tapusi bendruomenės vienybės šventė „Švęskime kartu“.

Šventėje rungėsi pakiliai ir sportiškai nusiteikę dalyviai, atlikdami įvairias užduotis, bandė savo taiklumą, mėtydami lankus. Nugalėtojomis tapo B. Povilaitienė, O. Rabikauskaitė.

Keliavome laumių taku, dėdami trinkelę prie trinkelės. Buvo išrinkti taikliausi varžytuvių krepšininkai, jais tapo R. Musteikis ir A. Musteikienė. O rankų stiprybę šventės vyrai bandė įrodyti laikydami vandens kibirėlius viena ranka.

Vaikų komandos įnirtingai rungtyniavo keliaudamos slidėmis po tris – kuri pora greičiau. Taikliausiai kamuolį į maniežą mėtė L. Janušauskaitė ir L. Povilaitis. Varžytuvių atrakcijas padėjo pravesti kūno kultūros mokytojai G. Kazlauskienė ir V. Tarbūnas. Visi nugalėtojai apdovanoti šventinais prizais.

Buvo uždegti šventės aukurai. Vakarinio koncerto metu susirinkusiems raudondvariečiams grojo pakalniškietis, talentingasis akordeonistas M. Kleinas, dainavo jaunosios solistės: D. Musteikytė ir O. Rabikauskaitė, (vadovas V. Selena), Raudondvario kultūros namų moterų vokalinis ansamblis (vadovė S. Verdingovienė), gabioji džiazo vokalistė L. Oleinikova, originalių dainų kūrėjas ir atlikėjas, raudondvarietis L. Brunis, bardas, dainų autorius O. Jucys, Raudondvario kultūros namų jaunos muzikos grupė „Kitą kartą“, kurioje muzikuoja M. Kleinas, G. Dubikaltytė, R. Gilytė, solistės A. Pranckietytė ir U. Didaronkutė.

Visiems daug juoko ir linksmų akimirkų suteikė raudondvariečio, nepakartojamo Cukerio–L. Pranskevičiaus papasakoti smagūs nutikimai ir šmaikščios gyvenimiškos istorijos. Buvo pasveikinti į šventę atvykę Jonai ir Janinos, jiems sugrotas Jonų valsas.

Apdovanota gausiausia šeimyna, atvykusi į šventę. Ja tapo Didaronkų giminės atstovai, kurių net septyni dalyvavo šventiniame šurmulyje.

Visą šventinį vakarą raudondvariečiams grojo ir dainavo pusbrolis Aliukas Evaldas su sesute Silvija bei romantiškoji šlagerių karalienė Giulija. Jų programa sužavėjo šventės dalyvius, kurie negailėjo plojimų ir prašė dainas kartoti.

Vakarėjant buvo uždegtas šventinis laužas, sukosi žaidimų rateliai, skambėjo liaudiškos dainos. O prieš patį vidurnaktį Raudondvaryje sužydėjo sužibėjo Paparčio žiedas. Jį pasisekė rasti raudondvariečių N. ir J. Janušauskų anūkei Lukai, kuriai šie metai, tikėkimės, bus patys gražiausi ir įsimintiniausi.

Jaukiame kiemelyje prie Kultūros rūmų geros nuotaikos naktišokiuose linksminosi ir smagiai šoko tiek vyresni, tiek jaunesni bendruomenės vasaros šventės dalyviai bei rengėjai.

Raudondvario kultūros namų vyr. kultūros specialistė M. Selenienė

Vaikų komandos įnirtingai rungtyniavo keliaudamos slidėmis.

Raudondvariečiams grojo pakalniškietis, talentingasis akordeonistas M. Kleinas.

Raudondvario kultūros namų moterų vokalinis ansamblis (vadovė S. Verdingovienė) nepaliko abejingo nė vieno klausytojo.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE