NULL

Savivaldos diena Radviliškio rajono savivaldybėje

Gegužės 21-ąją garsiai šurmuliuodami Radviliškio rajono savivaldybės vadovų ir Administracijos skyrių vedėjų postus užėmė Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai. Surengdami Savivaldos dieną, mokiniai galėjo įtvirtinti per dvejus metus sukauptą patirtį savivaldos srityje bei išbandyti save valstybės tarnautojų pareigose.

Pirmiausia jaunieji valdininkai, nešini plakatais, užsuko pas rajono Savivaldybės merą Darių Brazį. Čia laikinoji merė Gertrūda Budreckaitė ne tik perėmė mero darbus ir kėdę, bet ir visų mokinių vardu padėkojo mokyklos „Ateitis“ direktoriui Dariui Braziui už nuolatinį rūpestį, globą, supažindinimą su valstybės tarnautojų veikla ir padovanotas išvykas į Lietuvos Respublikos Seimą ir Valdovų rūmus. Rajono meras Darius Brazys susirinkusiesiems padėkojo už pastangas gilinti žinias apie savivaldą, norą kuo daugiau pažinti, suprasti ir palinkėjo sėkmingo ateities planų realizavimo.

Kol Savivaldybės darbuotojai Didžiojoje salėje mokėsi tapyti ant vandens, naujieji Savivaldybės vadovai ir Administracijos skyrių vedėjai priiminėjo bei konsultavo gyventojus, organizavo skyrių darbuotojų pasitarimus, sprendė iškilusias problemas, rengė dokumentus bei vykdė kitas pavestas užduotis.

11.30 val. laikinoji rajono merė, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinės mokyklos mokinė Gertrūda Budreckaitė visus sukvietė į Didžiąją salę, kurioje jaunieji valdininkai Savivaldybės vadovams ir darbuotojams pristatė per pusdienį nuveiktus darbus, pasidalino įspūdžiais bei grąžino valdžią tikriesiems Savivaldybės vadovams.

Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis padėkojo mokiniams už pademonstruotą drąsą bei kompetenciją ir palinkėjo baigus mokslus sugrįžti į užimtas pareigas. Mokiniai išsakė šiltus padėkos žodžius dvejus metus jiems padėjusioms gilintis į savivaldos sritį mokytojoms Lidijai Šimkienei ir Juditai Steponavičienei. Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokytoja Lidija Šimkienė mokiniams palinkėjo stiprybės, nes silpni žmonės visuomet kalba apie problemas, o stiprūs žmonės visada turi tikslų, svajonių, siekių ir gali labai daug. Padėkojęs už puikiai organizuotą Savivaldos dieną, rajono mero pavaduotojas Kazimieras Augulis įteikė mokiniams mokyklos baigimo pažymėjimus.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Savivaldos dienos dalyviai.

Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai padėkojo mokyklos direktoriui Dariui Braziui.

Mero pavaduotojo pareigas iš Kazimiero Augulio perima Vaižganto gimnazijos mokinys Edgaras Ješanu.

Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė su laikinuoju direktoriumi, Vaižganto gimnazijos mokiniu Liutauru Stankūnu.

Administracijos direktoriaus pavaduotojos Eglės Ivanauskytės pareigas perėmė Gražinos pagrindinės mokyklos mokinys Faustas Norvaiša.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE