NULL

Šeduvoje bus tvarkingiau

Aušra LAURINKIENĖ

Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiukšliadėžės šveisti nuorūkų į pašalį. Nuo šios savaitės Šeduvos mieste bus tvarkingiau – ant pagrindinėse Panevėžio, Vytauto ir Kėdainių gatvėse ir į Šeduvos gimnaziją vedančioje Pilies gatvėje stovinčių apšvietimo stulpų jau kabinamos miesto tipo šiukšliadėžės.

Kol kas jų, iš Radviliškio rajono savivaldybės specialios aplinkos apsaugos finansavimo programos skirtų lėšų, įsigyta trisdešimt, tačiau Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys sako, kad tai – tik pradžia, nes šiukšliadėžių poreikis yra kur kas didesnis.

Pasak miesto seniūno, šiukšliadėžės miestui buvo būtinos – taip nuspręsta remiantis ir gyventojų atsiliepimais: Mano noras būtų labai paprastas. Kad gyventojai pritartų šiems darbams ir palaikytų idėją. Tik nuo pačių šeduvių priklausys, kaip atrodys mūsų miesto gatvės. Taip pat norėčiau paprašyti, kad šiukšlių dėžės būtų saugomos, pastebėjus jas gadinant, nebūti abejingiems ir pranešti policijai, seniūnijai“.

Kol kas bus pastatyta 30 šiukšliadėžių, bet seniūnas tikisi, kad jų daugės.

Šeduvos miesto seniūnijos nuotr.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE