NULL

Šeduvoje gerinti mokinių ir mokytojų santykiai

Aušra LAURINKIENĖ

Šeduvos gimnazijos sode gerinti mokytojų ir mokinių santykiai neformalioje aplinkoje. Čia vykusioje jungtinėje Šeduvos gimnazijos bendruomenės šventėje dalyvavo ne tik Šeduvos gimnazijos pedagogai ir gimnazistai, bet ir ikimokyklinio bei pradinio ugdymo įstaigų atstovai iš septynių šalių, dalyvaujantys tarptautiniame daugiašaliame Comenius programos projekte „Liaudies žaidimai, legendos ir tradicijos“.

Atvykę pas projekto partnerius į Šeduvos lopšelį-darželį, svečiai iš užsienio aplankė ir gimnazistus. Šeduvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė džiaugiasi, kad mokiniai ir pedagogai turėjo puikią progą susipažinti ir užmegzti ryšius su svečiais: „Ypatingai susibendravome su atvykusiais specialistais iš Gvadalupės miesto Meksikoje. Jie pažadėjo sugrįžti ir kitąmet“.

O grįžti tikrai bus kur – Šeduvos gimnazijos sode organizuota bendruomenės šventė vyko jau antrąjį kartą ir tai – tik pradžia. „Tikimės, kad tai bus graži tradicija, gerinant mokytojų ir mokinių santykius neformalioje aplinkoje. Vaikai ir mokytojai dalyvavo tradiciniuose žaidimuose, žaidė futbolą, krepšinį, tinklinį, mokėsi šokti, jodinėjo žirgais, piešė bei skanavo Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus mokytojų paruoštų bulvių su lupena ir kastiniu“, – pasakoja V. Makutienė .

Pavaduotojos teigimu, gerinti mokytojų ir mokinių ryšius – labai svarbu dėl geresnio pažinimo, emocinio bendravimo ir tarpusavio supratimo: „Taip pat stengiamės mažinti patyčias, socialinę atskirtį. Džiaugiamės, kad tai pavyksta ir tarpkultūrinę kompetenciją galime vertinti labai gerai“.

 

Šeduvos gimnazijos sode organizuota bendruomenės šventė vyko jau antrąjį kartą ir tai – tik pradžia. Tikimasi, kad šventė taps gražia tradicija.

Šeduvos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė sako, kad tokie renginiai padeda gerinti tarpusavio ryšius.

Varžybų nugalėtojams įteiktos žvilgančios taurės.

Svečiai galėjo skanauti Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus mokytojų paruoštų bulvių su lupena ir kastiniu.

Autorės nuotr.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE