Nojui Pilipaičiui įteiktas atestatas su pagyrimu. Rimanto Benaičio nuotr.

Šeduvos gimnazijoje nuskambėjo brandos atestatų šventė

Liepos 15 dieną Šeduvos gimnazija atgijo nuo jaunatviško juoko ir šurmulio: į brandos atestatų įteikimo šventę rinkosi abiturientai, jų tėvai, artimieji, mokytojai. Renginio pradžioje XVII laidos abiturientus pasveikino gimnazijos direktorė Edita Varneckienė, Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis.

Po to 32 abiturientams buvo įteikti brandos atestatai ir gimnazijos padėkos. Ypač džiugina, kad 4 mokiniai už valstybinius egzaminus gavo aukščiausius įvertinimus.

Didžiuojamės Nojaus Pilipaičio pasiekimais, jam buvo įteiktas atestatas su pagyrimu. Nojus už valstybinius lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos ir chemijos egzaminus gavo aukščiausius (100 balų) įvertinimus.

Džiaugiamės Ugnės Petraitytės, Gretos Kemzūraitės šimtukais už valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą, Dovydo Skromano šimtuku už valstybinį anglų kalbos egzaminą. Šiems abiturientams šventėje dalyvavęs meras Vytautas Simelis įteikė padėkos raštus ir apdovanojimą – po 100 eurų už kiekvieną šimtuką.

Šeduvos miesto seniūnija taip pat perdavė sveikinimą abiturientams, šimtukininkams įteikė rėmėjų UAB „FUR FARMA LT“ ir ūkininko Kazimiero Masilionio įsteigtas pinigines dovanas.

Šventės pabaigoje klasės auklėtojos, lydėjusios mokinius aštuonerius metus, palinkėjo jiems sėkmės siekiant svajonių ir drąsos suaugusiųjų pasaulyje.

XVII laidos abiturientai atsisveikindami dėkojo tėvams, auklėtojoms, mokytojams ir kitiems gimnazijos bendruomenės nariams, įteikė dovaną – suoliuką. Jie pažadėjo nepamiršti savo mokyklos, dažnai užsukti.

Šeduvos gimnazijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE