Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje organizuotas renginys „Diena su žirgu“

Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne vyko jau tradiciniu tapęs „Diena su žirgu“ renginys. Šio renginio tikslas – populiarinti žirgus ir su jais susijusią žirgininkystės darbuotojo profesiją, supažindinti su kitomis skyriuje ir Radviliškio technologijų ir mokymo centre rengiamomis specialybėmis.

Mokyklos pedagogai, moksleiviai ir darbuotojai šiltai pasitiko gausų būrį svečių, atvykusių iš Sidabravo gimnazijos, Šeduvos globos namų, Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriaus, Šeduvos lopšelio-darželio, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos ir Akademijos gimnazijos „Miegėnų“ skyriaus.

Susirinkusiuosius sveikino RTVMC direktorius Jonas Pravilonis. Gražia švente pasidžiaugė Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė, Pakalniškių seniūnijos seniūnas Tomas Žukaitis bei Šeduvos globos namų atstovė Audronė Gegieckienė. Geros šventės linkėjo Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus vedėja Gintarė Nausėdienė.

Renginį atidarė žirgų ir moksleivių šokis su trispalvėmis vėliavomis. Vėliau buvo demonstruojami grakštūs šuoliai per kliūtis, pristatomos žirgų veislės. Šventėje tai pat dalyvavo gausus būrys kitų mokykloje rengiamų specialybių atstovų. Mokyklos pedagogai pristatinėjo mokymo programas įrengtuose edukaciniuose kiemeliuose. Visi norintys galėjo išbandyti save virėjo, elektriko, transporto priemonių remontininko, floristo, staliaus, suvirintojo, šaltkalvio, multimedijos techniko veiklose.

Smagiai praleistas laikas, susirinkusiųjų šypsenos, džiaugsmas ir padėkos skatina tobulėti ir vėl kurti tokias gražias, pilnas bendrystės šventes sau ir aplinkiniams. 

Vyr. profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE