NULL

Šiaulėniškių bendruomenė įgyvendino projektą „Žaisk ir auk!“

Radviliškio rajono asociacija „Šiaulėniškių bendruomenė“ įgyvendino projektą pagal Nevyriausybinių organizacijų veiklos stiprinimo 2023–2025 metų veiksmų plano priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Radviliškio rajono savivaldybėje. Projektas buvo įvertintas ir projekto veikloms Radviliškio rajono savivaldybė skyrė 1000 eurų.

Projekto tikslas – sutelkti Šiaulėnų miestelio bendruomenę viešosios erdvės tvarkymui bei atnaujinimui.

Miestelis gali pasidžiaugti, kad jame apsigyvena vis daugiau jaunų šeimų su vaikučiais. Visame miestelyje iki šiol buvo tik vienas žaidimų namelis, stovintis „Šiaulėniškių bendruomenės“ namų teritorijoje. Jis buvo aplūžęs, praradęs estetinę išvaizdą.

Įgyvendinant projektą-akciją „Žaisk ir auk!“ buvo siekiama suburti kuo daugiau Šiaulėnų bendruomenės narių, kurie bendromis jėgomis sutvarkytų Šiaulėniškių bendruomenės namų teritoriją, atnaujintų vaikų žaidimų namelį ir įrengtų naujas edukacines-žaidimų erdves, skirtas mažiausiems Šiaulėnų gyventojams.

Projektas įgyvendintas per dvi dienas. Vieną dieną bendruomenė rinkosi sutvarkyti aplinką. Buvo sutvarkyti ir atnaujinti bendruomenės kiemo gėlynai – pasodinta naujų medelių, gėlių, suformuoti seni kūmai ir medžiai.

Atnaujintas medinis koplytstulpis, įrengtos šiukšliadėžės, suoliukai. Kitą dieną daugiau darbo turėjo Šiaulėnų vyrai – buvo betonuojami ir montuojami naujai įsigyti žaidimai, staliukai ir kiti įrenginiai.

Miglė Meškauskienė

Ingridos Rasiukevičienės, Jolitos Galinienės, Miglės Meškauskienės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE