Šiaulėnų gimnazijoje vyko karjeros diena

Birželio 11 dieną Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje vyko ugdymo karjerai renginys, kurį organizavo karjeros specialistė Audronė Pilypaitė. Mokiniai, dalyvaudami skirtingose darbo grupėse, tobulino įvairias kompetencijas ir gebėjimus.

Klaipėdos teritorinės muitinės mobilios grupės Šiauliuose pareigūnai išsamiai supažindino su muitininko profesija, pademonstravo įrangą ir įvairias priemones, padedančias aptikti kontrabandą bei daiktus, kuriuos bandoma pervežti per sieną. Kinologė pristatė ir paaiškino, kaip dresuotas šuo Kosmosas ieško ir atranda narkotines ar kitas medžiagas.

Moksleiviai po pristatymų apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis su muitinės atributika.

Šiaulių regioninio karjeros centro specialistės Živilė, Valdonė ir Adriana pravedė komandos formavimo ir bendradarbiavimo užduotis. Mokiniai suko „Karjeros“ ratą, atsakinėjo į klausimus ir pelnė mini prizus.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokytojų ir mokinių komanda pristatė floristo, staliaus ir tinkuotojo profesijas. Moksleiviai turėjo galimybę išbandyti ir praktiškai „prisiliesti“ prie šių profesijų.

Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus seržantas Arūnas Navickis su Karinių oro pajėgų Šiaulių aviacijos bazės kariais organizavo sportines estafetes, kurios pareikalavo ne tik greitos orientacijos ir ištvermės, bet ir komandinio susitelkimo, disciplinos bei motyvacijos. Greičiausi ir ištvermingiausi buvo apdovanoti prizais, su kariuomenės atributika. Taip pat kariai pristatė ginklus ir ekipuotę.

Dėkojame visoms institucijoms už bendradarbiavimą ir dalyvavimą ugdymo karjerai renginyje!

Gimnazijos bibliotekininkė Nijolė Valatkienė

Nuotraukos mokytojos Zitos Jarašiūnienės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE