NULL

Sidabravo mažuosius bibliotekoje aplankė Velykė Bobutė

Balandžio 25-osios rytą į Sidabravo biblioteką rinkosi mažiausieji Sidabravo gimnazijos nulinukai, jų mokytoja Laimutė Ožalinskienė, Sidabravo kultūros namų specialistai: Daiva Staškūnienė, Jolanta Černiauskienė, Gytis Jeneliūnas, bendruomenės nariai. Šventę paįvairino Velykė Bobutė, kuri pas vaikus atskubėjo pilnais krepšeliais velykaičių.

Vaikai žaidė, dainavo, vyko margučių ridenimo varžybos, linksmos ir nuotaikingos. Vaikai jau ne pirmą kartą lankosi bibliotekoje ir jiems biblioteka kaip namai, čia labai daug vaikiškų knygelių, žaidimų, todėl laisvalaikį bibliotekoje vaikai praleidžia labai turiningai. Jų mokytoja Laimutė Ožalinskienė labai išradinga, kūrybinga, vaikai moka daug gražių eilėraščių, dainelių, mįslių…

Šiemet nacionalinės bibliotekų savaitės šūkis – #tuesibiblioteka – labai tinka šventės dalyviams. Tiek suaugę, tiek vaikai gerai jaučiasi bibliotekoje, jie džiaugiasi turėdami šią šviesos ir žinių šventovę.

Jaučiu, kad ir užaugę mažieji nepamirš savo bibliotekos ir taps geriausiais skaitytojais, kurie jau dabar lankosi bibliotekoje ir dėlioja savo pirmąsias raideles, skaito pirmuosius žodžius.

Sidabravo filialo vyr. bibliotekininkė Nijolė Snockienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE