NULL

Sidabravo seniūnijoje policija žymėjo daiktus

Gegužės 23-27 dienomis Radviliškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai vykdydami prevencines priemones Sidabravo seniūnijos Sidabravo miestelyje, Vadaktų ir Beinoravos kaimuose bei Pakalniškių seniūnijos Pakalniškių, Raudondvario ir Alksniupių kaimuose organizavo gyventojų daiktų žymėjimo akcijas. Daiktai žymėti siekiant sumažinti vagysčių ir išaiškinti kuo daugiau vertingų daiktų pagrobimo atvejų. Žymėjimas nuo ilgapirščių gali apsaugoti daiktus, tuo pačiu pareigūnai, sulaikę įtariamąjį vagyste ir pas jį radę svetimų daiktų, pagal numerius gali išsiaiškinti, kam jie priklauso.

Daiktai žymimi specialiu žymekliu arba graveriu. Visiems pažymėtiems daiktams užklijuotas lipdukas „PAŽENKLINTA. NEVOGTI!”.

Akcijų metu buvo žymėti mobilieji ryšio telefonai, nešiojamieji kompiuteriai, dviračiai, žoliapjovės bei kitas vertingas turtas. Gyventojai džiaugėsi akcija ir pageidavo, kad tokių priemonių būtų daugiau, žadėjo paraginti savo artimuosius, kaimynus atvykti ir pasižymėti vertingus daiktus.

Radviliškio rajono policijos komisariatas primena, kad daiktų žymėjimas yra vykdomas nemokamai. Didelius ir vertingus daiktus policijos pareigūnai žymėti atvyksta į namus. Pageidaujantiems pasižymėti daiktus reikia kreiptis į savo apylinkės inspektorių arba į Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininką G. Armoną (Gedimino g. 36, Radviliškis, 408 kabinetas, tel. 8 655 28 931).

Pagal policijos pranešimą parengė Juozas GINKUS

Debesų technologijos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE