Vaikai - „gyvos gėlės“ - į šventę atvyko karučiais

Šniūraičiuose skėčiai pražydo gėlėmis

Tradicinė Šniūraičiuose vykstanti Radviliškio seniūnijos gėlių šventė „Gėlių kaleidoskopas“ rugpjūčio 28 dieną prasidėjo jaunimo surengtomis krepšinio varžybomis sporto aikštėje, o meninė dalis vyko vasaros estradoje.

Visus šventės dalyvius pasveikino Radviliškio rajono meras Vytautas Simelis ir Radviliškio seniūnijos seniūnės pavaduotoja Virginija Balinskienė, kuri gražiausių seniūnijos sodybų šeimininkams: Vaidai ir Gintarui Calkams (Daugėlaičiai), Vidmantui ir Aidai Račiams (Mankiškiai), Rasmutai ir Almindui Valčiukams (Šniūraičiai), Danutei ir Antanui Rugaičiams (Kutiškiai), Jonui ir Alijai Poderiams (Karčemos), Erikai Norvaišaitei ir Žilvinui Sinušui (Miežaičiai) bei Genutei Jankauskienei (Voskoniai) įteikė atminimo dovanas.

Šniūraičių, Mankiškių, Daugėlaičių ir Karčemų bendruomenių atstovai iš gėlių kūrė floristines kompozicijas, vaikai – „gyvos gėlės“ – šį kartą į šventę atvyko karučiais, kuriuos sukonstravo šniūraitiškiai senjorai Rimgaudas Vaitekutis ir Fiodoras Jančenkovas, bendruomenių atstovės pristatė skėčių, puoštų gyvomis gėlėmis, kolekciją.

Bendruomenės pirmininkė Audronė Motiejūnienė dalyvius apdovanojo „Pono Kmyno“ įsteigtais prizais. Vaikus nudžiugino edukacinis vaflių kepimo užsiėmimas, kurį pravedė bendruomenės narė Vida Rimkienė.

Visus šventės dalyvius linksmino Tyrulių pramogų ir šokių salės ansamblis (vadovė Vitalija Lipskienė), Šniūraičių pramogų ir šokių salės ansamblis „Bendraminčiai“ (vadovė Audronė Motiejūnienė), Daugėlaičių pramogų ir šokių salės solistė Sigita Sereikienė (vadovė Rita Ivoškienė) bei šniūraitiškė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentė Smiltė Glazauskaitė.

Vaikų džiaugsmui surengtas putų šou.

Audronė Motiejūnienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE