Sportiškos Joninės Miežaičiuose

Miežaičiai ir šiais metais parodė, kad yra viena iš sportiškiausių bendruomenių. Birželio 23 dieną Miežaičiuose vyko Joninių šventė, per kurią taip pat netrūko įvairių sportinių rungčių, o vakaras baigėsi dainuojant Aidui Manikui, Romai Mačiulytei bei šokant „Lady Dance“ šokėjoms.

Pasiruošimas šventei buvo ilgas ir truko visus metus, nes buvome numatę šių metų Jonines surengti naujai įrengtoje kaimo poilsio erdvėje prie Miežaičių tvenkinio. Labai džiugu, kad tiek bendruomenės nariai, tiek mūsų ištikimiausi rėmėjai labai padėjo, kad ši apleista kaimo erdvė būtų sutvarkyta ir pritaikyta tiek poilsiui, tiek renginiams.

Renginio metu buvo įteiktos padėkos už nuolatinę paramą Miežaičiams juos puošiant ir kuriant geresnį rytojų bendruomenės nariams mūsų pagrindiniams rėmėjams: UAB „Ateities Ūkis“ vadovui Gediminui Čiuladai, Aurelijui Joniškiui, UAB „Radmedis“ vadovui Edmundui Gibiežai, Radviliškio seniūnijos seniūnei Gabrielei Kuraitienei.

Kaip ir pernai, mūsų rėmėjai UAB „Ateities Ūkis“ ir jo vadovas Gediminas Čiulada šventėje apsilankė su dovanomis, už kurias nuoširdžiai dėkojame.

Joninės prasidėjo nuo Miežaičių vėliavos pakėlimo. Toliau šventė tęsėsi sporto rungtimis: baudų mėtymas, krepšinis 3×3, paplūdimio tinklinis, virvės traukimas, plaukimas per Miežaičių tvenkinį.

Sportiškiausių Joninių užbaigimas įvyko apdovanojant visų sporto rungčių nugalėtojus bei prizininkus medaliais bei taurėmis.

Kaip sakoma, Joninių vakaro vinis – tai koncertinė programa, kurią mums padovanojo UAB „Ateities Ūkis“. Savo dainas atliko Aidas Manikas, Roma Mačiulytė, o šokiais užbūrė „Lady Dance“ šokėjos.

Miežaičių bendruomenės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE