Sklandžią šventę užtikrino Alksniupių jaunimas

Sporto ir meno šventė sujudino Alksniupius

Rugsėjo 11 dieną Alksniupiuose suorganizuotoje sporto ir meno šventėje sportininkai iš viso Radviliškio rajono varžėsi sporto varžybose, o meno mėgėjų kolektyvai linksmino į šventę susirinkusius alksniupiškius ir svečius.

Tinklinis, krepšinis „3×3“, rankų lenkimas, smiginis, stalo tenisas, nuotolinės, komandinės šaškių varžybos, linksmosios rungtys, batutas, maudynės putose, kūrybiškumo erdvė, o visa tai – dainų ir muzikos fone – tokia sporto ir meno šventė sujudino Alksniupius.

Atvyko sportininkai iš viso rajono

Rugsėjo 11-ąją, ankstyvą šeštadienio rytą, į Alksniupius susirinko sporto entuziastai iš Grinkiškio, Radviliškio, Šeduvos, Pociūnų, Baisogalos ir kitų rajono vietovių bei meno kolektyvai iš Radviliškio, Kutiškių, Šiaulėnų, Šeduvos, Aukštelkų ir Šniūraičių.

Šventės dalyvius, svečius ir organizatorius pasveikino į renginį atvykęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis. Jis pasidžiaugė šventės organizatorių iniciatyvomis, entuziazmu ir gražėjančiais Alksniupiais.

Šventėje apsilankė ir Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ pirmininkas Evaldas Martinka.

Sporto varžybų nugalėtojai ir visi šventės dalyviai apdovanoti taurėmis, medaliais ir dovanomis, vaišinti Onutės Šiupinienės, Dalios Jonutienės, Vidos Jakavičienės keptais pyragais.

Jauniesiems linksmųjų rungčių nugalėtojams dovanėles įsteigė VO „Kaimo bendruomenė – Draugas“.

Gerą nuotaiką skleidė meno kolektyvai ir atlikėjai

Kol sportininkai savo jėgas bandė sporto aikštelėse, scenoje vienas kitą keitė ir gerą nuotaiką skleidė rajono meno saviraiškos kolektyvai ir atlikėjai: Mindaugas Siriūnas (Alksniupiai), Radviliškio aklųjų ir silpnaregių draugijos kolektyvas „Pasagėlė“, Kutiškių daugiafunkcio centro ansamblis „Vėtrungė“ (vad. Roma Apšegienė), Šiaulėnų kultūros namų atlikėjai (vad. Kęstutis Norys), Šeduvos kultūros ir amatų centro duetas Evelina Stalgienė ir Aldona Daukšienė, Aukštelkų kultūros namų merginų vokalinė grupė VIJA (vad. Inesa Alšauskienė), Šniūraičių pramogų ir šokių salės mišrus ansamblis „Bendraminčiai“ (vad. Audronė Motiejūnienė).

Sklandžią šventę užtikrino Alksniupių jaunimas, savanoriai: Viltė Klausaitė, Klaudija Skredenytė, Gintarė Jurgaitytė, Ema Šereivaitė, Dominykas Venslavičius, Titas Baginas ir Nedas Milinavičius.

Šventę organizavo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Šeduvos kultūros ir amatų centro Alksniupių kultūros namai, Alksniupių pagrindinė mokykla ir VO „Kaimo bendruomenė-Draugas“.

Parengta pagal Laimos Didžbalienės informaciją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE