Sporto klubo „Rytų kovotojas“ komanda savo jėgas išbandė Kroatijoje vykusiose karatė varžybose

Birželio 26–liepos 2 dienomis Kroatijoje Poreč mieste vyko Karatė jaunimo stovykla ir Karatė jaunimo lygos varžybos (WKF Youth Camp ir Karate1 Youth League – Poreč). Lietuvai ir sporto klubui „Rytų Kovotojas“ atstovavo radviliškiečiai: Rapolas Valčiukas, Ieva Jurpalytė, Motiejus Narkevičius, Erintas Mateliūnas, Melita Mikalevičiūtė, Kornelijus Poškus ir Matas Laukys. 
Stovykloje, kuri vyko birželio 26–28 dienomis, dalyvavo apie 400 skirtingo amžiaus sportininkų iš įvairių pasaulio šalių. Jos metu vykusius seminarus vedė žymios, daugybę titulų ir dar daugiau patirties sukaupusios karatė žvaigždės: S. Horuna (Ukraina), D. Brose (Brazilija), D. Quintero (Ispanija), I. Kvesić ir A. Kvesić (Kroatija). Seminarų metu sporto klubo „Rytų Kovotojas“ sportininkai sėmėsi patirties, mokėsi įvairios naujos technikos bei užmezgė naujas draugystes.
Birželio 29– liepos 2 dienomis vyko reitinginės Karate1 Youth League – Poreč, į kurią susirinko kone per 3000 sportininkų iš 72 pasaulio šalių. Tai aukšto lygio varžybos, kuriose debiutavo ir savo jėgas išbandė Rapolas Valčiukas (U14 Kata Male), Ieva Jurpalytė (U14 Kumite Female -52kg) ir Erintas Mateliūnas (Cadet Kumite Male 70+ kg). Melitai, Kornelijui ir Matui tai ne pirmos tokio lygio varžybos. 
Geriausiai sekėsi Erintui Mateliūnui, kuris pirmą kartą dalyvavo šiose varžybose ir laimėjo dvi kovas: LTU 3:0 MKD, LTU 2:0 ITA, LTU 4:7 CRO. 
Matas Laukys šįkart dalyvavo kitoje svorio kategorijoje (Junior Kumite Male -76 kg) ir laimėjo vieną kovą: LTU 0:0 ITA, LTU 0:7 UKR. 
Rapolas Valčiukas debiutavęs jaunimo lygoje kata rungtyje, savo grupėje liko penktas ir pritrūko 1,2 balo iki patekimo į antrą ratą.
Kornelijui Poškui tai ne pirmos tokio lygio varžybos, tačiau pirmoje kovoje teko pripažinti varžovo pergalę: LTU 0:2 SVK. 
Ieva Jurpalytė pirmąsyk dalyvavo tokio aukšto lygio varžybose ir pirmoje kovoje susitiko su daugiau patirties turinčia varžove, teko pripažinti jos pranašumą: LTU 1:3 GER. 
Melita Mikalevičiūtė susitiko su savo principine varžove iš Slovakijos, kurią įveikė Europos čempionate, tačiau šįkart po inirtingos kovos teko pripažinti varžovės pergalę: LTU 4:6 SVK.
Nors medaliais nepasidabinome, tikime, kad dalyvaudami tokio lygio varžybose vis tobulėjame ir kylame aukščiau.
Tariame didelį AČIŪ mūsų rėmėjams: Donatui ir Gintarei Pūdžemiams, UAB „Blarida“, visai palaikymo komandai, ir žinoma, Radviliškio rajono savivaldybei už sportininkų rėmimą, pagal dalinio finansavimo programą. 
Sporto klubo „Rytų kovotojas“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE