NULL

Šventiniai renginiai Radviliškyje prasidės gruodžio 3-iąją

Iki švenčių likus kiek daugiau nei mėnesiui Radviliškis jau ruošiasi didžiosioms metų šventėms. Tikimasi, kad daugiau vilties ir džiaugsmo suteiks naujai suspindusi miesto eglė, kuri kaip ir kasmet bus papuošta Aušros aikštėje. Radviliškio miesto seniūnija daugiausiai dėmesio planuoja skirti Radviliškio miesto centrinės dalies šventiniam papuošimui.

Kalėdinių eglučių alėja – gana populiari

Radviliškio miesto eglė sužibės naujais atspalviais, Aušros aikštę ir jos prieigas planuojama papuošti šviečiančiais akcentais.

Tradicinė Kalėdinių eglučių alėja miesto gyventojus ir svečius džiugins visą šventinį laikotarpį, jau užsiregistravo net 30 dalyvių. Gausus dalyvių būrys rodo, kad žmonės pasiilgę bendro komandinio darbo, pasiruošimo, bendrystės, kuri aplanko mus visus puošiant savo organizacijos eglutę.

Aušros aikštėje skambės kalėdinė muzika

Šventiniai renginiai Radviliškio mieste truks nuo gruodžio 3 iki 31 dienos. Šie metai, kaip ir keli praėję, vis dar kupini ribojimų, tačiau tikimasi, kad tai nesutrukdys kiekvienam iš mūsų pajusti šventę širdyje, kad galėsime džiaugtis vyksiančiais renginiais, pasigrožėti šventiškai papuoštu miestu.

Visą gruodį pietų pertraukų metu ir vakarais Aušros aikštėje visi norintieji galės stabtelėti ir pasiklausyti kalėdinės muzikos, apžiūrėti šventiškai pasipuošusį miesto centrą.

Eglutės įžiebimas – gruodžio 3 dieną

Gruodžio 3 dieną nuo 16 valandos Aušros aikštėje vyks eglutės įžiebimo šventė „Didžiosios Kalėdų Senelio paslaptys“. Programoje numatyta kelionė kalėdomobiliu (paslauga nemokama).

Kalėdomobilis veš nuo Aušros aikštės iki Radviliškio miesto kultūros centro, ten vyks šeimų fotosesija, po fotosesijos atvykusiuosius parveš atgal.

Vakare numatytas teatralizuotas koncertas „Didžiosios Kalėdų Senelio paslaptys“ bei grupės „69 danguje“ koncertas, kurį vainikuos šventiniai fejerverkai.

Į „Žiemos pasaką“ kvies rajono kolektyvai

Gruodžio 10 ir 17 dienomis vyks šventiniai pasirodymai Aušros aikštėje ir į „Žiemos pasaką“ pakvies Radviliškio miesto kultūros centro bei Radviliškio muzikos mokyklos teatro studijos interaktyvus-muzikinis spektaklis visai šeimai.

Be to, žiūrovus džiugins teatralizuotas koncertas, kuriame dalyvaus Radviliškio miesto kultūros centro vaikų ir jaunimo kolektyvai, Radviliškio muzikos mokyklos auklėtiniai ir kiti jaunieji atlikėjai. Koncerte dalyvaus Kalėdų Senelis ir jo draugai.

Veiks kalėdinių dovanų ir dekoracijų dirbtuvės

Gruodžio 10 ir 11 dienomis 16 valandą Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje vyks adventiniai chorinės muzikos vakarai-koncertai, o gruodžio 20 dieną 18 valandą Radviliškio miesto kultūros centre vyks kultūros centro meno mėgėjų kolektyvų žinomiausių pasaulinių hitų teatralizuotas koncertas.

Radviliškio miesto kultūros centre gruodžio 2, 9, 16 ir 22 dienomis veiks kalėdinių dovanų ir dekoracijų kūrybinės dirbtuvės „Šilta Kalėdų dovana“. Kol tėveliai ar vyresnieji šeimos nariai darbuosis kūrybinėse dirbtuvėse, mažieji radviliškiečiai turės progą susitikti su Kalėdų Seneliu ir jo draugais: Nykštuku, Snaige ir kitais pasakų personažais.

Naujametinė popietė, diskoteka ir fejerverkai…

Gruodžio 31 dieną nuo 12 iki 13 valandos Aušros aikštėje planuojama kasmetinė naujametinė popietė, per kurią planuojama apdovanoti gražiausios Eglučių alėjos eglutės autorius bei Radviliškio miesto 455-erių metų jubiliejaus logotipo konkurso nugalėtoją.

Vakare, 23 valandą, visus kviesime į diskoteką, kurią vainikuos naujametiniai fejerverkai.

Gruodžio 3, 11, 16 ir 17 dienomis planuojamos šventinės mugės, kuriose bus galimybė įsigyti įvairių skanėstų ir šiltų kalėdinių dovanėlių.

Visi renginiai bus organizuojami vadovaujantis tuo metu galiojančiomis renginių organizavimo būtinomis sąlygomis ir rekomendacijomis.

Pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją parengė Jonas MARCINKUS 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE