Tarp pradinukų ir darželinukų užsimezgė graži draugystė

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojos Gintarė Lipnevičienė ir Lina Dikavičienė bei 3B klasės mokiniai lankėsi Radviliškio lopšelyje-darželyje „Kregždutė“ „Drugelių“ grupėje.

Šio susitikimo tikslas buvo ne tik praleisti laiką kartu su mažaisiais draugais, bet ir paskatinti kūrybingumą bei bendradarbiavimą .

Pradžioje mokiniai suvaidino pasaką „Apie žąsiną Moliūgą“. Vaikai sužavėjo mažuosius darželio lankytojus. Pasaka paliko svarbią žinią apie draugystę ir pagalbą.

Po pasirodymo mokiniai ir „Drugelių“ grupės vaikai ėmėsi neįprastų užduočių. Kartu su grupių mokytojomis Edita Butnoriene, Kristina Maselskiene ir Aiste Jansavičiūte vaikai ėmė konstruoti įvairius judančius robotus. Tai buvo ne tik kūrybinis užsiėmimas, bet ir galimybė išmokti ko nors naujo.

Viena iš užduočių buvo keliauti į vaizduotės pasaulį ir spręsti, kaip kuo greičiau nuvežti žąsiną į ligoninę. Vaikai su džiaugsmu kūrė skirtingas transporto priemones – vežimą, dviratį ir mašiną, o netikėtai iškeltas grėbtuvas išsiskyrė savo unikalumu ir naudingumu.

Visa ši veikla buvo puiki proga ugdyti vaikų kūrybiškumą, loginį mąstymą bei gebėjimą dirbti komandoje. Užsimezgė draugystė ir mažųjų draugų lauksime pavasarį Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos atnaujintose erdvėse.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojos Lina Dikavičienė, Gintarė Lipnevičienė,

Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ „Drugelių“ grupės mokytoja Edita Butnorienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE