Tarptautiniame rankų lenkimo čempionate Radviliškio atstovai iškovojo net 25 medalius

Lapkričio 4 dieną Vilniuje vyko tarptautinis rankų lenkimo čempionatas „Vilnius Cup 2023“, kuriame dalyvavo 102 sportininkai iš Latvijos, Italijos, Norvegijos, Švedijos, Ukrainos, Kirgizijos, Azerbaidžano, Baltarusijos ir Lietuvos. Radviliškiui atstovavo sportininkai iš Radviliškio „Body lab“ sporto klubo ir Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo.

Dalyvaudami skirtingose amžiaus grupėse ir svorio kategorijose mūsų sporto klubo atstovai pelnė 25 medalius: 9 aukso, 10 sidabro ir 6 bronzos. Visos trys absoliučių kovų taurės atiteko mūsų moterims.

Geriausiai sekėsi Ingridai Blinstrubienei, kuri iškovojo 4 aukso medalius ir tapo šio čempionato nugalėtoja. Gintarė Urbonavičiūtė pasipuošė dviem aukso medaliais ir iškovojo antros vietos taurę. Irena Vilniuvienė, dalyvaudama veteranų ir profesionalų iki 80 kg kategorijose abiem rankom, užėmė antrąsias vietas, o kovodama absoliučioje svorio kategorijoje iškovojo trečios vietos taurę. Justinas Kairys iškovojo du sidabro ir po vieną aukso ir bronzos medalį. Ugnė Jociūtė ir Vytaras Alekna pasipuošė aukso ir sidabro medaliais. Janūrijus Musvicas pelnė sidabro ir bronzos medalius. Dvi trečiąsias vietas užėmė Vita Rimšienė, Lukrecija Černiauskaitė iškovojo vieną bronzos medalį.