NULL

Televizoriai – tipai ir ypatybės

Šiais laikais, kai technologijos taip ištobulėjusios, nė vienas neįsivaizduojame savo gyvenimo be televizoriaus. Be jo mums būtų nuobodu, nematytume savo mėgstamų laidų ir negirdėtume, kas vyksta pasaulyje. Todėl jei nusprendėte pirkti televizorių ar seną tiesiog pakeisti į naują, paieškos turėtų būti malonios. Taigi apžvelkime televizoriaus tipus ir jų svarbiausias ypatybes. Žinant, kas kokiam televizorių tipui būdinga, turėtų būti lengviau išsirinkti.

Ką rinktis: LED, LCD, PLASMA ar OLED?

  • LED televizoriai. LED(šviesos diodų) televizoriai yrapopuliariausitelevizorių tipairinkoje, užtikrinantys puikiąbendrąvaizdo kokybę.LEDtelevizoriai yrapuikus pasirinkimastiems, kurių kambariai ar patalpos yra šviesios. Jie dažnai turiitinplonąprofilį, o tai suteikia galimybę televizorių žiūrėti iš bet kurios vietos.LEDtelevizoriai iš tikrųjų yra LCD televizorių tipas,tik su pažangesnėmis apšvietimo technologijomis.

  • LCD televizoriai. LCD(skystųjų kristalų ekranas) televizoriaiperteikia kokybišką HD vaizdą. Šių televizorių galima įsigyti tikrai prieinamomis kainomis. LCD televizoriaiperteikia ryškias spalvasgeraiapšviestose patalpose. Norsjie nėra tokieploni“ kaipdaugumaLEDmodelių, tačiau LCD televizoriųgalima rasti pakankamai plono profilio.

  • PLASMA televizoriai. Plazminis televizorius perteikia puikią vaizdo kokybę, kuri pasižymi ryškiomis spalvomis ir „gilia“ juoda spalva. Savo funkciją šie televizoriai geriausiai atlieka mažiau apšviestose patalpose ir siūlo platesnį žiūrėjimo kampą nei LED ar LCD televizoriai.

  • OLED televizoriai. OLED(organinių šviesos diodų) televizoriaipasižymiitindideliu spalvų tikslumu, dideliukontrastu, plačiu matymo kampu. Kiekvienas iš milijonų pikselių yra atskirai apšviestas, todėl čia plati spalvų gama. OLED televizoriai taip pat yra ploni.

Kokio dydžio televizorių rinktis?

Prieš atsakydami sau į tokį klausimą turite apsvarstyti, ar erdvė, kurioje ruošiatės statyti televizorių, bus jam tinkama. Be to, labai svarbu, iš kokio nuotolio dažniausiai žiūrite televizorių. Jei patalpa didesnė, be abejo, galite rinktis ir didesnės įstrižainės ekraną. Televizoriai yra žymiai ištobulėję ir plonesni, todėl net ir didesnis televizorius užims mažiau vietos.

Taigi jeigu jau nusprendėte, kuris televizorius Jums tinkamiausias, galite pasiruošti paieškoms. Tačiau nepulkite stačia galva pirkti to, kuris Jums iš pirmo žvilgsnio pasirodys geriausias ir tinkamiausias. Viską gerai apgalvokite ir, žinoma, pasitarkite su profesionaliu konsultantu, kuris papasakos dar daugiau apie kiekvieną tipą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE