NULL

Toliau nuo mokyklų gyvenantiems pedagogams bus mokamos kompensacijos už keliones į darbą

Rugpjūčio 31 dieną Radviliškio rajono savivaldybės taryba pritarė pasiūlymui, kad toliau nuo mokyklos gyvenantiems mokytojams jau nuo šių metų rugsėjo 1-osios būtų kompensuotos jų kelionės į darbą išlaidos. Pedagogams ir kitiems švietimo specialistams už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą būtų kompensuota po 10 centų. Šia kompensacija galės pasinaudoti visi, kuriems iš namų į darbą reikia važiuoti nuo 15 iki 50 kilometrų.

„Tikiuosi, kad rajono mokykloms dabar bus lengviau prisikviesti į darbą toliau nuo mokyklos gyvenančius mokytojus ir kitus švietimo specialistus“, – viliasi Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis.

Kelionės išlaidos darbuotojams bus kompensuojamos už važiavimą darbo dienomis į savo darbovietę iš namų ir atgal iš darbo. Kompensacijos bus skiriamos mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams ir kitiems pedagoginiams darbuotojams.

Darbuotojai, pageidaujantys gauti kelionės išlaidų dalinę kompensaciją, mokyklos, kurioje dirba, vadovui turės pateikti prašymą ir kitus dokumentus apie deklaruotą ar faktinę gyvenamąją vietą ir kt.

Kelionės išlaidų dalinė kompensacija bus apskaičiuojama vadovaujantis konkretaus darbuotojo darbo laiko apskaitos žiniaraščiu, darbo grafiku ir kitais dokumentais, atsižvelgiant į darbuotojo nuvažiuotą atstumą, kuris nustatomas mokyklos vadovo įsakymu. Kompensacija bus mokama kas mėnesį už praėjusį mėnesį.

Skaičiuojama, kad kompensacijoms per metus reikės iki 45 tūkstančių eurų.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE