V. Kudirkos progimnazijoje su žiemos pradžia sveikino net 65 Kalėdų Seneliai

Prasidėjus laikui, kai vaikai kasdien advento kalendoriuose randa staigmenų, dienos bėga šviesos greičiu, o gražiausiomis eglėmis puošiasi ne tik namai, bet ir miestų aikštės. Radviliškio V. Kudirkos progimnazija taip pat papuošė savo eglutę ir iškilmingai ją įžiebė.

Mokykla, skatindama bendruomeniškumą, fizinį aktyvumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, pakvietė visus progimnazijos narius stabtelėti ir pabūti kartu bei pasidžiaugti šiuo žiemiškai nuostabiu gruodžio 4-osios rytu.

Sveikinimo žodžius tardama, direktorė Rasa Dagienė džiaugėsi šia šventine ceremonija, kuri kiekvienais metais sukviečia vis didesnę dalį bendruomenės narių.

2023 m. eglutės įžiebimo šventė buvo netradicinė, nes progimnazija švenčia 65 metų jubiliejų. Ta proga mokyklą su žiemos pradžia sveikino net 65 Kalėdų Seneliai ir dar daugiau jo pagalbininkų – nykštukų.

Nuoširdžiai džiaugiamės mokinių aktyvumu, kūrybiškumu ir idėjomis organizuojant eglutės įžiebimo šventę. Dėkojame visiems šventės dalyviams už puikios nuotaikos kūrimą ir praleistą laiką kartu.

Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE