Vaikų skiltis: nuo riedlentės meistro – iki vaikiško džiaugsmo

Sveiki, mielieji „Vaikų skilties“ skaitytojai. Po gan lietingų dienų susitinkame šiltame ir jaukiame penktadienio ryte. Dėkoju, kad jau trečią savaitę skaitote mano – Dovydo Paškausko „Vaikų skiltį“, tačiau vertėtų nepamiršti, kad ją galite išvysti ne tik savaitraštyje „Radviliškio naujienos“, tačiau ir internete adresu www.radviliškionaujienos.lt skiltyje – „Švietimas“. Beje, jau turime ir „Vaikų skilties“ Facebook puslapį, kviečiu jame apsilankyti ir dalyvauti konkurse „Mano linksmiausias vasaros nuotykis“. Prizas – išties puikus ir saldus, kurį įsteigia kavinė „Linda“. Na, o visos taisyklės ir konkurso užduotys – „Vaikų skilties“ Facebook profilyje. Kaip visuomet, Jūsų minčių ir pasiūlymų laukiu adresu paskedovis888@gmail.com, o šiandien kalbėsime apie vis gražėjantį ir atsinaujinantį miesto laisvalaikio ir pramogų parką.

 

Nuo riedlentės meistro – iki vaikiško džiaugsmo

 

Manau pamenate, kad viename iš pirmųjų savo tekstų rašiau apie gražųjį mūsų miesto laisvalaikio ir pramogų parką. Tąsyk, balandžio mėnesį, paminėjau tik treniruoklius ir dvi vaikų žaidimų aikšteles. O dabar jau birželio viduryje džiaugiuosi visai kitokiu ir dar linksmesniu mūsų parko veidu! Tai mane, vaiką, labai džiugina.

Šiandien mes džiaugiamės, kad įrengta jau trečia vaikų žaidimų aikštelė, kuri vaikams be galo patinka ir eilės ypač prie nusileidimo kalnelio be galo ilgos. Laukdamas ir aš eilėje prie kalnelio sutikau 11 metų mergaitę – Kamilę ir uždaviau jai porą klausimų.

 

– Kamilę ar dažnai trauki į miesto parke įrengtas vaikų žaidimų aikšteles?

– Taip, be galo dažnai. Jose labai daug vaikų, gali susirasti naujų draugų, nuolat vykstą žaidimai ir pačios aikštelės man labai patinka. Ypač naujoji – su nusileidimo kalnelio, prie kurio eilėje stoviu aš.

– Kas dar tau patinka miesto laisvalaikio ir pramogų parke?

– Be puikių žaidimų aikštelių mėgstu pasportuoti ant treniruoklių, jie puikūs. Taip palaikau puikią savo fizinę formą.

Gal kažką norėtum pasakyti mūsų skaitytojams?

– Taip. Siūlau visiems ateitį į nuostabų mūsų miesto laisvalaikio ir pramogų parką. Ir įsitikinti kaip jame linksmą!

 

Manau, kad visi, kas dar nėra apsilankę puikioje, naujoje mūsų parko vaikų žaidimų aikštelėje – apsilankys tuoj pat. Tuo aš tikrai neabejoju, tačiau mūsų parkas turi tikrai daug ir kitų kur kas įdomesnių, pavojingesnių ir be galo smagių dalykų.

Treniruokliai nuo to laiko kai apie juos rašiau, nelabai kuo ir pasikeitė – išliko tokie pat gražūs, tvarkingi ir žinoma radviliškiečių (ne tik vaikų ) be galo mylimi.

Na, o netoli greitkelio Panevėžys – Šiauliai visai neseniai iškilo nauja, tvirta, ir visų jau pamėgta riedutininkų, riedlentininkų aikštelė. Joje smagiai važinėja daug jaunimo, tačiau kartais apsilanko ir vaikai, ir net suaugusieji. Manau visi atsimename prie dabartinio latvių kultūros centro pastatytas medines – plastikines rampas jos taip pat buvo labai pamėgtos vaikų ir jaunimo. Tačiau taip jau nutiko, kad jos dingo, o šiandien jaunieji Radviliškio riedutininkai ir riedlentinikai džiaugiasi nauja aikštele. Joje ir aš su savais riedučiais apsilankęs susipažinau su vienu jaunuoliu, kuris, besivažinėdamas riedlente, užsiminė, kad jo draugas, dabar gyvenantis Norvegijoje, senųjų rampų tapo profesionaliu riedlentininku. Jis, atvažiavęs į Radviliškį, be galo apsidžiaugė išvydęs naująsias rampas ir jas išbandęs įrodė, kad yra tikras profesionalas. Dabar, mielieji, tikriausiai supratote, kodėl šiandienos straipsnio tema – „Nuo riedlentės meistro – iki vaikiško džiaugsmo“.

Tačiau tai – anaiptol ne viskas, kas atsirado mūsų vis gražėjančiame miesto laisvalaikio ir pramogų parke per šiuos du mėnesius – atsirado ir nauji takai, kur ankščiau buvo išmindyta žmonių žolė, net dvejose vietose atsirado ir dviračių stovai, o prie latvių kultūros centro esančioje renginių aikštelėje atsirado galvosūkis – kurio veikėjas esi.. Tu pats.

 

Taigi, tai viskas.. Matote, kaip smarkiai per du mėnesius pakito mūsų parko veidas, o planuose – dar daug pačių įdomiausių dalykų… Apie juos dar būtinai parašysiu.

 

Iki kitų susitikimų – Dovydas.

 

Skilties anekdotas:

 

Futbolo rungtynių salėje pirmoje eilėje sėdi Petriukas. Draugas jo klausia:

– Iš kur gavai bilietą?

– Iš brolio, – atsako Petriukas.

– O kur brolis?

– Namie. Ieško bilieto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE