NULL

Vaikų skiltis: Vasara ir jos pramogos

Vasarinė saulė ir vasarinis vėjas pagaliau atvyko ir į mūsų šalį. Su Jumis visais, mažais ir dideliais, sveikinasi po ilgos pertraukos grįžusi Vaikų skiltis ir Dovydas Paškauskas. Kaip ir seniau, kviečiu visus Jūsų siūlymus, mintis ar tiesiog patarimus, kaip tobulinti šią skiltį, kaip ją paversti įdomesnę, įvairesnę, siųsti el. pašto adresu paskedovis888@gmail.com.

Manau, nujaučiate, kad šį kartą kalbėsime apie nuostabiąją vasarą!

Vasara ir jos pramogos

Vasara – tai gražiausias metų laikas, lauke taip šilta, visi gražūs ir geros nuotaikos. Tačiau nepamirškime jos išnaudoti, nes sėdint tik prie kompiuterio ji be galo greitai prabėgs. Sportuokime, maudykimės ir tiesiog susitikime su draugais. Manau, visi mėgstame keliauti ar po gimtąjį miestą, ar po Lietuvą, o galbūt ir po užsienį, tačiau niekur nėra taip gražu, kaip gimtojoje Lietuvoje. Nepamirškime vasarą ir pačių skaniausių daržovių bei vaisių.

Beje, apie sveiką ir gaivinantį maistą, skirtą būtent vasarai, siūlau paskaityti naujame, puikiame, atsinaujinusiame „Radviliškio naujienų“ internetiniame puslapyje www.radviliskionaujienos.lt skiltyje „Sveikata“, straipsnyje „Ką valgyti vasarą?“.

Ir kaip minėjau, kviečiu sportuoti. Darykite kaip aš – kiekvieną vakarą ar rytą nueikite į mūsų puikų, didelį, gražų miesto stadioną ir apibėkite tiek ratų, kiek galite. Pamatysite, po poros mėnesių pasikeis ir Jūsų figūra, ir fizinė ištvermė. Galbūt kažkada ir mane sutiksite ir geru žodžiu paminėsite.

Sportas, žinoma, labai puikus dalykas, tačiau kokia vasara be pramogų? Vaikams jų negana ir tiek. Šiandien Jums, mano mielieji skaitytojai, pabandysiu nurodyti keletą puikių vietų, kuriose teko lankytis ir smagiai papramogauti.

Smagios vietos vasaros pramogoms:

1. Anykščių vasaros rogučių trasa – tiek adrenalino, tiek baimės ir džiaugsmo vienoje vietoje. Tikrai verta išbandyti.

2. Trakų pilis – be galo gražu ir įdomu – neabejotinai verta apsilankyti.

3. Televizijos bokštas – lietuviškas Eifelis.

4. Gedimino pilis Vilniuje – senovė, persipinanti su naujojo Vilniaus gražiausiais vaizdais.

5. Kauno pilis – Gedimino ir Trakų pilių sesė.

6. Vandens parkai Druskininkuose ir Vilniuje – kur taip pašėlsi, jai ne vandens parke?

Tai – tik pasiūlymai, kur verta apsilankyti, o Jūs patys fantazuokite, svajokite ir būtinai viską, ką esate suplanavę šiai vasarai, atlikite. Linkiu kuo didžiausios sėkmės, naujų nuotykių ir linksmybių. Tiesa, vertėtų nepamiršti, kad ir vasara pas močiutę kaime gali būti pati pačiausia!

Iki kitų susitikimų – Dovydas.

 

Dienos anekdotas

Vaistinėje:

– Ar turite raminamųjų?

– Jums tabletėmis, lašeliais ar ampulėmis?

– Tu manęs nenervuok!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE