Vėriškiuose surengta konferencija „Šeima žmogaus gyvenime“

Rugsėjo 23 dieną Šeduvos kultūros namų salėje Vėriškių bendruomenė surengė susitikimą–konferenciją „Šeima žmogaus gyvenime“.

Į susitikimą kvietėme organizacijų, įstaigų, bendruomenių atstovus, dirbančius su šeimomis. Susitikimo metu apžvelgėme naujas paslaugas šeimoms, dalijomės patirtimi, įžvalgomis, kokios paslaugos šiuo metu yra ypač aktualios, kokių paslaugų poreikis didžiausias Radviliškio rajone, kokių paslaugų trūksta.

Vėriškių bendruomenė pasidžiaugė projekto „Šeima – šeimai“, kurį finansuoją Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, rezultatais, išskyrėme ir aptarėme svarbiausias ir geriausias veiklas, diskutavome kitais aktualiais klausimais.

Vėriškių bendruomenė turi puikius bendradarbiavimo partnerius darbe su šeimomis. Labai džiaugiamės, kad Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro, Šeduvos seniūnijos, Šeduvos darželio, Pavartyčių ir Šeduvos bendruomenių, Vėriškių bibliotekos atstovai rado laiko atvykti į konferenciją. Tikimės, kad tiek susitikimai su partneriais, tiek projekto finansavimas tęsis ir toliau.

Vėriškių bendruomenės taryba 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE