NULL

Gražinos pagrindinėje mokykloje – regioninė Dorinio ugdymo diena

Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė, jau penktoji regioninė Dorinio ugdymo diena ,,Šeima. Gyvybė. Sveikata“.

Į renginį susirinko gausus būrys dalyvių – 210 mokinių ir 26 mokytojai iš Radviliškio miesto Gražinos pagrindinės mokyklos,Lizdeikos gimnazijos, V. Kudirkos pagrindinės mokyklos, Vaižganto progimnazijos, Jaunimo mokyklos, Radviliškio rajono Aukštelkų pagrindinės mokyklos, Alksniupių pagrindinės mokyklos, Šiaulėnų M. Šikšnio vidurinėsmokyklos, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos, Baisogalos gimnazijos, Šiaulių miesto Jovaro, Zoknių, Rėkyvos progimnazijų.

Dalyvius pasveikino ne tik mokyklos direktorius L. Vaičiūnas, bet ir miesto meras D. Brazys, Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė Živilė Laurutienė,Radviliškio bažnyčios klebonas  kunigas Gintas Sakavičius, Šiaulių vyskupijos šeimos centro direktorėEdita Gulbinienė. Susirinkusiuosius labai nudžiugino ypatingas Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio dėmesys – jo sveikinimo laiškas.

Dalyviams išsiskirsčius į darbo grupes, buvo skaitomi pranešimai, dalijamasi gerąja patirtimi ir įžvalgomis. Mokiniai savo amžiaus grupėse pristatė pačius įvairiausius kūrybinius darbus. Įdomų užsiėmimą mokiniams organizavo Šiaulių vyskupijos šeimos centro Jaunimo programų koordinatorius Gediminas Krūmas.

Produktyvi diena tęsėsi miesto gatvėse. Visi susirinkusieji, atkreipdami visuomenės dėmesį į šių laikų dorovines šeimos, sveikatos bei gyvybės problemas, dalyvavo eisenoje, o vėliau ir medicinos darbuotojų sveikinimo akcijose. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai, kuriuos rengė mokytojai Artūras Miškinis, Daina Janušonienė ir Valerija Jurgauskienė, nudžiugino susirinkusius dainomis bei šokiu. Mokiniai įteikė medicinos darbuotojams sveikinimo atvirukus, gėlės bei nupieštus plakatus.

Pagrindinės renginio organizatorės Živilė Laurutienė, Daiva Sedelskienė, Ala Beliajeva, Vitalija Džiugienė, Elena Stančikienė, Gražina Žiaunienė bei Lina Dikavičienė džiaugėsi, kad susirinkusieji regiono dorinio ugdymo mokytojai ir jų mokiniai prasmingai bei gražiai paminėjo Vaikų sveikatos ir Šeimos metus, Tarptautines Medicinos darbuotojų ir Gyvybės dienas.

Parengė Juozas GINKUS

 

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai nudžiugino dainomis bei šokiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE