Rumunijoje Radviliškio imtynininkė iškovojo bronzą

Gegužės 9-12 dienomis Rumunijoje, Bukarešte, vyko UWW tarptautinis imtynių turnyras „Constantin Alexandru and Ioan W. Popovici“, kuriame dalyvavo graikų-romėnų, laisvųjų imtynių ir moterų imtynių imtynininkai iš Slovakijos, Bulgarijos, Šveicarijos, Norvegijos, Vokietijos, Kazachstano, Moldovos, Ukrainos, Rumunijos, Ispanijos, Prancūzijos, Vengrijos, Sakartvelo, Izraelio, Austrijos, Lenkijos, Danijos, Gruzijos ir Lietuvos.

Lietuvai šiame turnyre atstovavo Radviliškio imtynininkai, o geriausiai sekėsi Gretai Tverskytei, kuri svorio kategorijoje iki 69 kg iškovojo trečią vietą.

Pirmoje kovoje ji susitiko su Landouzy Lize iš Prancūzijos. Antro kėlinio pradžioje rezultas buvo 2:3 prancūzės naudai, mums reikėjo atakuoti, tačiau prancūzė atkakliai gynėsi ir kontratakavo. Kova baigėsi 2:7 prancūzės naudai.

Kovoje dėl trečios vietos Greta nugalėjo Maja Munk iš Vengrijos. Pirmame kėlinyje merginos kovėsi lygiai, todėl rezultatas buvo 2:2. Laukėme tinkamos progos vienai atakai ir Greta tą progą surado. Ji atliko puikų metimą paėmusi už kojų, kuris buvo įvertintas keturiais taškais ir persvėrė rezultatą. Antrajame kėlinyje vengrė imtynininkė atkakliai atakavo, tačiau Greta gynėsi užtikrintai ir išnaudojusi varžovės klaidas pelnė tašką. Kova pasibaigė 7:2 Gretos naudai.

Merginų svorio kategorijoje iki 69 kg varžėsi aštuonios sportininkės.

Vakaris Šimoliūnas svorio kategorijoje iki 71 kg nusileido čempionu tapusiam Moldovos imtynininkui. Paguodos kovoje su Sakartvelo atstovu teko pripažinti varžovo pranašumą. Paskutinėmis sekundėmis imtynininkas iš Sakartvelo pelnė lemiamus taškus, todėl kova baigėsi rezultatu 3:1 varžovo naudai.

Aidas Šarūnas svorio kategorijoje iki 71 kg pirmoje kovoje nusileido rumunui rezultatu 7:2.

Svorio kategorijoje iki 71 kg varžėsi net 17 sportininkų.